Referencje

Co mówią o nas klienci?

Nasze opinie na Google:

Kancelaria prawa karnego Warszawa

Więcej opinii na Google Maps przeczytasz tutaj.

„Pełne zaangażowanie Pana Mecenasa w naszą sprawę. Ogromna wiedza i doświadczenie. Zawsze służy radą i pomocą . Sprawa zakończona pomyślnie. Polecamy Pana Mecenasa.”

Michał Krajka

„Bardzo wysoki poziom profesjonalizmu. Jestem zdecydowanie zadowolony ze współpracy z kancelarią, super znajomość prawa, oraz umiejętności w jego zastosowaniu.”

Rafał Kieszkowski

Bardzo sprawnie działająca kancelaria. Kompetentne podejście do sprawy, mimo młodego zespołu duże doświadczenie procesowe. Pani mec. Kośmider zawsze była przygotowana do sprawy, mimo że sprawa raczej nietypowa. Podczas spotkań Pani mec. wykazała się dużą dozą empatii. Dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Serdecznie polecam.”

Alicja Małek

Bardzo profesjonalne i szczegółowe podejście do prowadzonej sprawy. Wszystkie moje pytania odnośnie przebiegu i mojej roli było jasno wyjaśnione. Naprawdę polecam.

Paweł Sępkowski

„Pani Adwokat podchodzi do sprawy z profesjonalizmem i szczerym zainteresowaniem, a to bardzo ważne. Otrzymałem tu mnóstwo cennych porad i wskazówek. Szczerze polecam!”

Mateusz Malinowski

„Najbardziej profesjonalne, rzetelne i skuteczne podejście do sprawy sądowej. Pani Anna jest znakomitym adwokatem i każdy kto znajdzie się w „potrzebie” może liczyć na fachową pomoc.”

Bartosz Wodziński